Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

SERIJA A

Kiks Intera, Lacio "okrenuo" Frozinone

29.12.2023 22:16h

Fudbaleri Intera odigrali su samo 1:1 na gostovanju Đenove u utakmici 18. kola Serije A.

Kiks "neroazura" sjuta bi mogao da iskoristi Juventus, da pobjedom nad Romom priđe lideru na dva boda.

Oba gola na "Marasiju" su pala u završnici prvog dijela. Inter je poveo preko Arnautovića u 42. minutu, remi je potpisao Dragušin u sedmom minutu nadokande prvog dijela.

U drugom poluvremenu najbolju šansu je imao štoper Intera Federiko Aćerbi, ostalo je 1:1..

Lacio je nakon preokreta savladao Frosinone 3:1. Gosti su vodili golom Soule iz penala (57. minut), da bi trijumf Rimljanima obezbijedili Kasteljanos, Isaksen i Patrik.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je svih 90 minuta bio na terenu i to kao kapiten ekipe.

Lacio je na osmom mjestu sa 27 poena, a Frozinone je na 14. poziciji sa 19 bodova.