Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Poraz Dečića u Antaliji

26.01.2023 14:47h

U prvom prijateljskom meču odigramom u Antaliji, fudbaleri Dečića poraženi su od ruskog drugoligaša Baltike, rezultatom 2:1.

Rusi su poveli u 12. minutu golom Pucka, a izjednačio je efektnim pogotkom iz slobodnog udarca Draško Božović početkom drugog dijela.
Musaev se u 68. minutu najbolje snašao u kaznenom prostoru i ponovo Baltiku doveo u vođstvo, a u nadoknadi vremena Guzina je sa bijele tačke postavio konačan rezultat.

Dečić je igrao u sastavu: Velimirović, Drešaj, Ljuljđuraj, Tući, Ćuković, Jovanović, Bajović, Božović, Stanišić, Marušić, Cmiljanić. U nastavku su još nastupili: Đoković, Pešukić, Ujkaj, Šofranac, Muratović, Božanović, Lekić, Vucaj, Zorić, Vušurović, Camaj, Adžović, Nikpreljaj.